Pokoje zagadek online

Pokoje zagadek online to escape roomy w Twoim domu! Usiądź wygodnie przed komputerem, odpręż się i… przygotuj się na intelektualne wyzwania.

Wszystko czego potrzebujesz masz przed oczami… lub chwilę temu tam było. Pokoje działają z dowolnej przeglądarki, najlepiej na komputerze (laptopie), nie komórce. Cześć zagadek jest graficzna, część wymagać będzie obejrzenia filmu lub wysłuchania nagrania audio.

Dostęp do pokoi masz natychmiast po zakupie. Nie musisz rezerwować wejścia na konkretny dzień i godzinę. Mamy rozmaite poziomy trudności, bogaty wybór tematyki i klimatu, niesztampowe zagadki .

Każdy pokój jest przez nas zbudowany z sercem. Jeśli jednak Ci się nie spodoba i uznasz, że rozgrywka była słaba – zwrócimy Ci pieniądze.

Jeśli jeszcze się wahasz – koniecznie skorzystaj z naszego darmowego Testowego pokoju zagadek. Zapoznasz się z systemem i zobaczysz jego potencjał!

Jeśli po drodze napotkasz problemu – nie lękaj się! Każdy pokój ma wbudowany system podpowiedzi! Do większości zagadek jest po kilka wskazówek. Każda kolejna odkrywa coraz więcej. Ostatnia nie zdradza rozwiązania, ale jest na tyle sugestywna, że powinna wystarczyć jeśli utkniesz 🙂

Dołączysz go gry?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7