Czym różni się pokój zagadek on-line od live cam escape roomu?

W pokoju zagadek on-line wszystko, czego potrzebujesz, masz przed oczami (lub miałeś chwilę temu). Całość obudowana jest w jedną fabułę, zagadki podtrzymują jej klimat i tylko poprawne rozwiązanie jednej (lub kilku) pozwoli Ci przejść do następnego etapu. Czas przejścia pokoju to od 60 do 90 minut (zazwyczaj). Ilość zagadek waha się od 10 do 15.

Live cam escape room to pokój zagadek taki jak znasz – stacjonarny. Przez pokój, rozgrywkę, każdy element prowadzi Was Mistrz gry- jest Waszymi rękoma, wspomaga Wasze zmysły- można to śmiało porównać do widoku gry z trzeciej osoby :). Za nim dzielnie podąża operator, który w przemyślany i optymalny sposób „podaje” pokój. Ten niezwykły duet jest w stałej łączności z graczami i na bieżąco wykonuje czynności wedle próśb uczestników.

Ile osób może grać w ramach jednego dostępu?

Wykupienie dostępu do gry/pokoju pozwala na grę osób z jednego komputera – czyli wszystkich Twoich domowników lub znajomych na imprezie 🙂 Wyjątkiem są firmowe imprezy integracyjne on-line, ale o tym poniżej 🙂

Chce zorganizować firmową imprezę integracyjną, jak wtedy wyglądają zasady?

Prosimy o maila na kontakt@zagadkowy.pl lub telefon do naszych Mistrzów Gier. Damy Wam dostęp do dedykowanej dla Was gry (bez konieczności logowania każdego z pracowników osobno), zbudujemy wewnętrzny ranking i na czas Waszej zabawy uruchomimy specjalna linię do podpowiedzi on-line lub/i telefonicznych. Dostęp firmowy na imprezach integracyjnych on-line liczymy za grupę (bez względu na jej liczebność). Opłata wynosi 150 zł netto. Optymalna wielkość grupy to do 5 osób (mogą być i liczniejsze, ale wtedy odpowiedzialność za wykonywanie zagadek się rozprasza – a co za tym idzie – wrażenia z gry są gorsze).

Ile grup może grać w tym samym momencie w ramach jednego pokoju?

Nie ma ograniczeń w tym zakresie. Ten sam pokój może w tym samym czasie rozwiązywać duża ilość grup i nie będą sobie wchodzili w drogę :). Pokojów on-line NIE trzeba rezerwować na konkretną godzinę – są dostępne 24/7 na Twoim koncie. Wyjątkiem jest live cam escape room – tu rezerwujecie konkretny dzień i godzinę.

Chcę fakturę…

Spoko, wystarczy wypełnić odpowiednie pola przy zakupie (nazwa firmy i NIP).  W razie problemów pisz na kontakt@zagadkowy.pl. Jeśli z kolei chcesz fakturę przelewową (z odroczonym terminem płatności) – pisz na kontakt@zagadkowy.pl od razu – mamy dedykowaną ofertę dla firm, które potrzebują większej ilości pokoi zagadek.

Wykupiłem dostęp do pokoju on-line, ale nie wiem co dalej…

Dostęp do gry masz w swoich profilu w „Twoich grach”. Widać tam wszystkie rozgrywki, do których masz lub do których możesz mieć dostęp.

Wykupiłem dostęp do pokoju live cam, ale nie wiem co dalej…

Daj nam znać na kontakt@zagadkowy.pl z propozycją terminu. Zweryfikujemy dostępność pokoju i umówimy termin.

A co jak pokój okaże się słaby?

Jeśli po przejściu całego pokoju on-line, stwierdzisz, że było słabo – daj nam znać na kontakt@zagadkowy.pl zwrócimy Ci 100% kasy.

Mam swój wirtualny pokój zagadek…

EKSTRA! Z chęcią dołączymy go do naszego serwisu. Naszym partnerom oferujemy jasne warunki współpracy i wyznajemy zasadę pacta sunt servanda! Daj znać na kontakt@zagadkowy.pl, dogadamy się 🙂

Problem z wyświetlaniem obrazów (już raczej nie występuje :)) lub jakikolwiek problem techniczny.

Dokładamy wszelkich starań, żeby wszystko działało tak jak powinno jednak czasami aktualizacje w oprogramowaniu przeglądarek mogą coś zepsuć. Jeśli problem pojawia się – daj nam znać na kontakt@zagadkowy.pl, a by grać spokojnie – zmień przeglądarkę. Regularnie testujemy pokoje na Chrome, Mozzilli i Operze. Jeśli jednak coś nam umknie – to wynagrodzimy Ci problemy techniczne :).

Macie w swojej ofercie jeszcze jakieś integracje on-line?

Jasne! Od śledztw on-line, przez quizy po warsztaty online. Pisz kontakt@zagadkowy.pl

Dotyczy imprez firmowych: Udostępnianie dźwięku (Zoom)

Korzystasz z dostępu firmowego i chcesz rozwiązywać zagadki wspólnie ze znajomymi? Jeśli łączycie się na Zoomie, klikasz w zielony przycisk „share screen”, który znajduje się na dole ekranu, zaznaczasz jeszcze opcję „share sound” i możesz udostępnić swój ekran razem z dźwiękiem (niebieski przycisk „share”).